Kogo poszukujemy?

Jesteśmy kolektywem w pełnym tego słowa znaczeniu, który tworzą osobyu o ogromnej pasji, wiedzy i doświadczeniu. Nieustannie szukamy nowych osób,  które będą częścią naszej  kancelarii.

Przyjmujemy kandydatów, którzy posiadają wykształcenie prawnicze i którym nie są obce biznes, nowe technologie i gospodarka. Poszukujemy również osób o ciekawych specjalizacjach, którymi my sami nie możemy się (póki co) poszczycić.

JAKA JEST NASZA OFERTA?

Model pracy zależny od indywidualnych ustaleń. Możliwa praca zdalna, hybrydowa i w tradycyjnym wydaniu. Zapewniamy służbowy osprzęt (laptop, smartfon itd.), a także możliwość uczestniczenia w szkoleniach, konferencjach.  Jesteśmy otwarci na konieczność sprostania  poza pracowniczym obowiązkom, które wynikają z odbywanych przez prawników aplikacji, studiów doktoranckich, czy studiów podyplomowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a:

  • pracą w nowoczesnej kancelarii prawnej;
  • zdobyciem cennych doświadczeń zawodowych,
  • uczestnictwem w najciekawszych projektach realizowanych przez naszą kancelarię,

Zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych.

CZEGO OCZEKUJEMY W ZAMIAN?

Nasza kancelaria świadczy usługi wyłącznie dla przedsiębiorców. Praca z takimi klientami powoduje, że szczególną uwagę zwracamy na terminowość i sumienność naszych pracowników, zaś kontakt z Klientami odbywa się głównie drogą emailową. Mimo, że pracując u nas raczej trudno nabyć klasyczne prawnicze doświadczenie  z relacji klient – prawnik, to złożoność, innowacyjność projektów, które realizujemy, rekompensuje powyższe..

Szukamy zatem kandydatów, którzy są:

  • sumienni,
  • proaktywni,
  • potrafią współpracować w zespole i dzielić się wiedzą,
  • posiadają umiejętność organizacji pracy,
  • sprawnie przyswajają wiedzę;

To właśnie dzięki wysokiej kulturze pracy, co bezpośrednio przekłada się na wysoki poziom obsługi,  nasza kancelaria jest doceniana przez swoich klientów.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wyłącznie mailem, w języku polskim, na adres: j.glowacz@pdbiz.pl, tytułując mail „rekrutacja” i dołączając informację o dziedzinie prawa, którą jesteś zainteresowany/a.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że w oparciu o przepisy prawa przetwarzamy dane osobowe kandydatów niezbędne do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Polityką prywatności, w której znajdą Państwo m.in. informację o możliwości odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych (jeżeli taka zgoda zostanie udzielona). W zależności od Państwa decyzji, prosimy o ewentualne dopisanie na Państwa CV i innych materiałach jednej lub obu z następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Głowacz i Partnerzy sp. z o. o. z/s w Kielcach na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych moich danych osobowych zawartych w CV oraz w innych przekazanych przeze mnie materiałach rekrutacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Głowacz i Partnerzy sp. z o. o. z/s w Kielcach podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych, innych niż te, które pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa dla potrzeb rekrutacji.

Brak udzielenia zgody nr 1 lub jej wycofanie spowoduje, że Państwa kandydatura nie będzie brana pod uwagę przy ewentualnych przyszłych rekrutacjach i będą Państwo musieli ponownie aplikować na wolne stanowisko. Przy braku zgody nr 2 lub jej wycofaniu Spółka nie będzie mogła przetwarzać podanych przez Państwa dodatkowych danych osobowych.