W Głowacz i Partnerzy nie dążymy wyłącznie do jak największej ilości Klientów, rozwiązanych problemów, czy wygranych spraw sądowych, lecz do osiągnięcia przez naszych Klientów takiego stanu, aby wyżej wymienione dylematy ograniczyć do minimum.  Zatem miarą naszego sukcesu jest skala komfortu prowadzonych przez naszych Klientów działalności, którzy jako specjaliści w swojej branży wolą skupiać się na tym, co robią najlepiej (handel, usługi, produkcja), a aspekty prawne wolą powierzać profesjonalistom oszczędzając swój cenny czas.

Nasze specjalizacje, w których każdy z nas z powodzeniem działa od kilku lat są odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i naszych Klientów, lecz po części również są rozwiązaniami, które obecnie stanowią novum w obrocie gospodarczym. Stale poszerzamy swoje portfolio zwracając szczególną uwagę na to, aby implementować w nasze rozwiązania innowacje informatyczne i techniczne.  

"Prawnik dla Biznesu"

Prawo własności przemysłowej

Sukcesja biznesu

Ochrona danych osobowych

nasza historia

Nasze przedsiębiorstwo powstało na bazie indywidualnej praktyki adwokackiej jednego z partnerów – Kamila Kality, oraz stworzonej przez niego Spółki, która w latach 2014 – 2017 zajmowała się windykacją należności B2C i ich zarządzaniem. Marka w obecnym kształcie stworzona przez trzech wspólników na cześć jej pomysłodawcy i inicjatora przedsięwzięcia – dr Jakuba Głowacza zaczęła funkcjonować w 2019 r. w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowania Klientów jeśli chodzi o nasz przedmiot działalności, jak i potrzebę sformalizowania współpracy zawodowej Założycieli, która swój początek miała w 2018 r.

Natomiast za genezę powstania marki uważamy naszą długą znajomość i przyjaźń zapoczątkowaną w czasie studiów magisterskich, kiedy realizowaliśmy przedsięwzięcia, które z dzisiejszej perspektywy można uznać za zalążek obecnej współpracy.