Nowa strona internetowa Głowacz i Partnerzy

Nowa strona internetowa Głowacz i Partnerzy

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować, że z początkiem grudnia rozpoczęła funkcjonowanie nasza nowa strona internetowa. Dzięki niej zapoznają się Państwo z kluczowymi informacjami na temat naszej organizacji i świadczonych przez nas usług. Szczegóły dotyczące nas samych jak i naszej oferty zostały przedstawione w odpowiednich zakładkach. Nowy serwis internetowy oddaje charakter naszych usług – jest funkcjonalny, nowoczesny i przejrzysty.

Zapraszamy Państwa do lektury serwisu, który będzie obfitował w ciekawe, związane z prawem, prowadzeniem działalności gospodarczej i innymi pochodnymi dziedzinami wpisy na blogu, a także do kontaktu w sprawie naszej oferty.

Korzystając z okazji chcemy serdecznie podziękować naszym Partnerom, którzy włożyli niezaprzeczalny i pozytywny wkład w powstanie naszej strony, w szczególności:

  • Lextio sp. z o. o. sp. k. z/s w Kielcach, właścicielowi serwisu www.zwrotyprowizji.pl za bezcenne wsparcie merytoryczne;
  • Łukasz Szczygielski Photography (http://www.lukaszszczygielski.pl) za wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej na potrzeby strony.

Z pozdrowieniami, wspólnicy Głowacz i Partnerzy sp. z o. o.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *